Fermer
art_track
9
News
chevron_right
15
Order of play / Results
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
9
Women Rankings
chevron_right
8
Tournaments
chevron_right
11
Videos
chevron_right
14
Photos
gamepad
15
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
6
My prediction
chevron_right
10
Rankings
chevron_right
6
Rules
forum
8
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se v
Register
Order of play / Results
Order of play
četrtek 13 junij (begin at 05:00)
Results
sreda 12 junij
torek 11 junij
ponedeljek 10 junij
nedelja 9 junij
Tournaments
Playing tournaments
Stuttgart
's-Hertogenbosch
Pérouse
Nottingham 2
Nottingham
's-Hertogenbosch
Valence
Upcoming tournaments
Halle
Queens
Sassuolo
Ilkley
Berlin
Birmingham
Gaiba
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Odprto prvenstvo Francije 2024
Alcaraz / Swiatek
Odprto prvenstvo Anglije 2024
From 1 to 14 julij
Odprto prvenstvo ZDA 2024
From 26 avgust to 8 september
Challengers 2024
Playing tournaments
Lyon
Bratislava 1
Lima 1
Wichita
Villeneuve-Loubet
Elvas
Martos
Rabat
Risskov Aarhus
Biarritz
Guimaraes
Taizhou
Gdansk
Upcoming tournaments
Poznan
Santa Cruz de la Sierra 2
Blois
Mungia
Luzhou
Tulsa
Duffel
Cattolica
Montauban
Changwon
Ilkley
Olomouc
Ystad
Wichita
Luzhou
Taipei
Tauste
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Last video
09:19
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: France
Women
Full list
By country: France
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Fonseca d. Dzumhur
6/1, 7/5
1176 rank difference
Priljubljenost
Rafael Nadal
48,833 Fans
Novak Djokovic
44,573 Fans
Roger Federer
41,226 Fans
Alexander Zverev
25,962 Fans
Carlos Alcaraz
23,117 Fans
Full ranking
Priljubljenost
Simona Halep
11,341 Fans
Iga Swiatek
10,692 Fans
Serena Williams
10,210 Fans
Angelique Kerber
8,446 Fans
Garbiñe Muguruza
8,427 Fans
Full ranking
Next
Live
Today
A.Popyrin
at 12:30
T.Paul
Today
J.Pegula
at 12:30
A.Krunic
Today
A.De Minaur
at 14:30
Z.Bergs
Today
J.Duckworth
at 16:30
B.Shelton
2022
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Lausanne 2022
WTA 250 - From 11 to 17 julij
05:00:50
18°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Draw
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Info
Official name
Ladies Championship Lausanne
Kraj
Lausanne, Switzerland
Kraj
Tennis Club du Stade-Lausanne
Kategorija
WTA 250
Površina
Pesek (Outdoor)
Datum
From 11 to 17 julij 2022 (7 dni)
Qualifications
nedelja 10 julij
Denarna nagrada
251,750 $
Website
www.ladiesopenlausanne.ch
Denarni sklad
2023
Cocciaretto E
d.
Burel C
75 46 64
2022
Martic P
d.
Danilovic O
64 62
2021
Zidansek T
d.
Burel C
46 76
5
61
2019
Ferro F
d.
Cornet A
61 26 61
2018
Cornet A
d.
Minella M
64 76
6
2017
Bertens K
d.
Kontaveit A
64 36 61
2016
Golubic V
d.
Bertens K
46 63 64
2015
Stosur S
d.
Knapp K
36 76
3
62
2014
Petkovic A
d.
Rogers S
63 63
2013
Meusburger Y
d.
Sestini Hlavackova A
75 62
2012
Cornet A
d.
Wickmayer Y
75 76
1
2011
Martinez Sanchez M
d.
Mayr-Achleitner P
60 75
2010
Goerges J
d.
Bacsinszky T
61 64
2009
Petkovic A
d.
Olaru R
62 63
2008
Parmentier P
d.
Hradecka L
64 64
2007
Schiavone F
d.
Meusburger Y
61 64
Denarna nagrada
Zmagovalec
280 Points
43,000 $
Finale
180 Points
21,410 $
1/2 final
110 Points
11,400 $
1/4 final
60 Points
6,100 $
2. krog
30 Points
3,570 $
1. krog
1 Points
2,300 $
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Collins D
1. krog
2
Bencic B
1/4 final
3
Begu I
2. krog
4
Sorribes Tormo S
1/4 final
5
Parrizas Diaz N
1. krog
6
Garcia C
1/2 final
7
Zidansek T
1. krog
8
Gracheva V
1. krog
Top 5
+ all
1
Viking76Ninow
33
pts
2
clfclf
28
pts
3
~Ety~
26
pts
4
Merovien
25
pts
5
MrG
25
pts
Participer
656
missing translations
Please help us to translate TennisTemple