Fermer
art_track
10
News
chevron_right
6
Order of play / Results
chevron_right
7
Men Rankings
chevron_right
10
Women Rankings
chevron_right
9
Tournaments
chevron_right
15
Videos
chevron_right
8
Photos
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
6
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
14
Rankings
chevron_right
14
Rules
forum
9
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se v
Register
Order of play / Results
Order of play
torek 4 junij (begin at 03:00)
Results
ponedeljek 3 junij
nedelja 2 junij
sobota 1 junij
petek 31 maj
Tournaments
Playing tournaments
Odprto prvenstvo Francije
Roland Garros
Surbiton
Bari
Makarska
Upcoming tournaments
Stuttgart
's-Hertogenbosch
Pérouse
Nottingham 2
Nottingham
's-Hertogenbosch
Valence
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Odprto prvenstvo Francije 2024
From 26 maj to 9 junij
Odprto prvenstvo Anglije 2024
From 1 to 14 julij
Odprto prvenstvo ZDA 2024
From 26 avgust to 8 september
Challengers 2024
Playing tournaments
Prostejov
Heilbronn
Tyler
Zagreb
Santa Fe
Setubal
Cordoba
Sarajevo
Grasse
Kursumlijska Banja 2
Roland Garros Junior
Surbiton
Sumter
Caserta
La Marsa 2
Montemor-O-Novo 2
Daegu
Kursumlijska Banja 2
Roland Garros Junior
Upcoming tournaments
Lyon
Bratislava 1
Lima 1
Wichita
Elvas
Martos
Risskov Aarhus
Biarritz
Guimaraes
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Last video
03:51
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: France
Women
Full list
By country: France
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Gea d. Majchrzak
6/4, 4/6, 6/4
1332 rank difference
Priljubljenost
Rafael Nadal
48,784 Fans
Novak Djokovic
44,406 Fans
Roger Federer
41,203 Fans
Alexander Zverev
25,678 Fans
Carlos Alcaraz
22,706 Fans
Full ranking
Priljubljenost
Simona Halep
11,339 Fans
Iga Swiatek
10,546 Fans
Serena Williams
10,199 Fans
Angelique Kerber
8,440 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Full ranking
4
5
6
4
00
Zverev A
3
7
1
6
00
Rune H
2
00
Shelbayh A
1
00
Ramanathan R
6
00
Moriya H
5
00
Kwiatkowski T
1
6
30
Trotter J
0
4
30
Svajda T
Today
C.Gauff
at 11:00
O.Jabeur
Today
I.Swiatek
at 12:30
M.Vondrousov
Today
G.Dimitrov
at 14:00
J.Sinner
Today
S.Tsitsipas
at 20:15
C.Alcaraz
2023
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Moški
Ženske
Madrid 2023
WTA 1000 - From 25 april to 7 maj
00:29:02
14°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Draw
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From ponedeljek 24 april
1
TOMOVA
, Viktoriya
ROMERO GOR
, Leyre
KUCOVA
, Kristina
19
BUREL
, Clara
2
GRABHER
, Julia
KONJUH
, Ana
YASTREMSKA
, Dayana
20
LYS
, Eva
3
PARRIZAS D
, Nuria
PAPAMICHAI
, Despina
AVANESYAN
, Elina
15
KORPATSCH
, Tamara
4
VONDROUSOV
, Marketa
BJORKLUND
, Mirjam
WC
LAZARO GAR
, Andrea
23
TOWNSEND
, Taylor
5
ERRANI
, Sara
MLADENOVIC
, Kristina
VICENS MAS
, Rosa
17
BURRAGE
, Jodie
6
BONAVENTUR
, Ysaline
RUSE
, Elena-Gabriela
WC
BOUZAS MAN
, Jessica
22
JEANJEAN
, Leolia
7
FRIEDSAM
, Anna-Lena
UCHIJIMA
, Moyuka
WC
MARTINEZ C
, Carlota
16
RUS
, Arantxa
8
RAKHIMOVA
, Kamilla
WC
FITA BOLUD
, Angela
HRUNCAKOVA
, Viktoria
14
SIEGEMUND
, Laura
9
SCHMIEDLOV
, Anna Karolina
PIGOSSI
, Laura
JANI
, Reka-Luca
21
BIRRELL
, Kimberly
10
MARTINCOVA
, Tereza
WC
BURILLO ES
, Irene
WC
ARANGO
, Emiliana
24
ANDREEVA
, Erika
11
DODIN
, Oceane
MANDLIK
, Elizabeth
BOUCHARD
, Eugenie
13
SORRIBES T
, Sara
12
FRECH
, Magdalena
DANILOVIC
, Olga
BOLSOVA
, Aliona
18
PARRY
, Diane
TOMOVA
46 62 62
BUREL
62 75
GRABHER
64 76
4
YASTREMSKA
51 ab
PARRIZAS D
76
2
62
KORPATSCH
64 61
VONDROUSOV
63 61
TOWNSEND
62 64
ERRANI
61 76
7
BURRAGE
63 61
RUSE
36 63 61
JEANJEAN
46 63 64
FRIEDSAM
76
3
61
RUS
76
1
64
RAKHIMOVA
64 62
SIEGEMUND
63 62
SCHMIEDLOV
62 64
BIRRELL
60 61
BURILLO ES
76
3
64
ARANGO
67
5
76
6
63
MANDLIK
61 61
BOUCHARD
61 41 ab
FRECH
26 63 75
BOLSOVA
75 57 63
BUREL
16 63 60
YASTREMSKA
61 62
PARRIZAS D
63 75
VONDROUSOV
67
7
61 60
ERRANI
67
7
75 62
RUSE
64 63
RUS
75 63
SIEGEMUND
64 61
SCHMIEDLOV
46 62 63
BURILLO ES
76
2
64
BOUCHARD
63 62
FRECH
64 75
Denarna nagrada
Qualified
30 Points
Q 2. krog
20 Points
4,025 €
Q 1. krog
2 Points
2,600 €
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Tomova V
Q 2. krog
2
Grabher J
Q 2. krog
3
Parrizas Diaz N
4
Vondrousova M
5
Errani S
6
Bonaventure Y
Q 1. krog
7
Friedsam A
Q 2. krog
8
Rakhimova K
Q 2. krog
Top 5
+ all
1
Delpo Is Back
56
pts
2
Mkola
52
pts
3
MrG
50
pts
4
Perth Jack
50
pts
5
DOMDOM
49
pts
Participer
656
missing translations
Please help us to translate TennisTemple